in

NFT REVIEW SOCIOS.COM EXPANDS LALIGA ROSTER AS SEVILLA FC ANNOUNCE FAN TOKEN PARTNERSHIP


SEWILLA, 9 LUTEGO: Sevilla FC, we współpracy z Chiliz, wiodącym dostawcą blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosiła, że wprowadzi swój oficjalny Fan Token $SEVILLA na Socios.com — wszechstronną aplikację do angażowania i nagradzania fanów.

Z chlubną historią sięgającą ponad 130 lat, Sevilla FC jest w grupie zaledwie dziewięciu klubów, które zdobyły tytuł mistrzowski w LaLiga. Klub ma na swoim koncie również pięć zwycięstw w Pucharze Hiszpanii i rekordową liczbę sześciu tytułów w Lidze Europy UEFA. Mająca swoją siedzibę w Sewilli, stolicy Andaluzji, Sevilla ma zaszczyt być jedynym klubem, który został uznany za najlepszy klub piłkarski na świecie w dwóch kolejnych latach przez Międzynarodową Federację Historii i Statystyki Futbolu.

Fan Token $SEVILLA zapewni milionom kibiców Sevillistas na całym świecie narzędzie do zaangażowania się i wpływania na klub jak nigdy dotąd, dając im szansę na korzystanie ze specjalnych zniżek i promocji, dostęp do ekskluzywnych treści oraz zdobycie unikalnych nagród i wyróżnień, od sygnowanych towarów po bilety VIP i jednorazowe przeżycia.

Ponadto, po raz pierwszy w historii, fani będą mogli wziąć udział w procesach decyzyjnych poprzez głosowanie w ankietach za pośrednictwem aplikacji Socios.com, aby nadać nazwy obiektom klubowym, wybrać wzory zestawów, numery dla nowych zawodników, piosenki z okazji świąt, inspirujące przesłania i inne tematy związane z kibicami.

W 2021 roku partnerzy Socios.com uruchomili ponad 300 sondaży wśród kibiców w aplikacji i nagrodzili 5000 posiadaczy Fan Tokenów gadżetami klubowymi, biletami VIP i jednorazowymi doświadczeniami, takimi jak występowanie w roli oficjalnego mówcy klubu i zapowiadanie składu podczas oficjalnego meczu domowego.

Data uruchomienia tokenu $SEVILLA, jak również temat pierwszej ankiety zostaną ogłoszone już wkrótce.

Socios.com, którego marka będzie widoczna na tylnej części oficjalnej koszulki drużyny, będzie współpracować z Sevilla FC w celu promowania projektów innowacyjnych w regionie Andaluzji poprzez wspieranie lokalnych startupów i przedsiębiorców.

Sevilla FC dołącza do sieci ponad 100 organizacji sportowych na całym świecie, które już skorzystały z najnowocześniejszej technologii blockchain firmy Socios.com, aby wzmocnić i poprawić doświadczenia swoich fanów. W spisie znajdują się między innymi giganci piłki nożnej, tacy jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, Inter Mediolan i Arsenal, ale także główne marki MMA, zespoły Formuły 1, kluby esportowe i franczyzy NHL, NFL, MLS i NBA.

Sevilla FC i Socios.com podzielają podstawowe wartości, takie jak innowacyjność, technologia i chęć postawienia kibiców w centrum wszystkich swoich działań. Te wartości będą filarami tego nowego i ekscytującego partnerstwa, jak podkreślili liderzy obu organizacji.

Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Socios.com, powiedział: “Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy współpracować z Sevilla FC, klubem, który stał się wzorem do naśladowania dla wielu dzięki genialnemu zarządowi i jego innowacyjnej wizji. Cieszymy się na współpracę, aby jeszcze bardziej wzmocnić tę unikalną i wyjątkową więź, która łączy klub z jego fanami.

“Ogromne ambicje Sevilla FC, wielka pasja ich fanów i szczególna atmosfera, jaką drużyna i kibice tworzą na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán, są czymś bardzo wyjątkowym w futbolu, a my jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy stać się jej częścią”.

José Castro, prezes Sevilla FC, powiedział: “Partnerstwo to oznacza ogromny krok naprzód dla naszego klubu, ponieważ Fan Tokeny są bardzo skutecznym narzędziem do łączenia się z naszymi fanami globalnie oraz aktywnego angażowania ich w niektóre z naszych decyzji. Socios.com jest wiodącą platformą w tej wschodzącej przestrzeni, partnerem niektórych z najważniejszych organizacji na świecie, więc dla nas to zaszczyt, że możemy współpracować.”

Sevilla FC i Socios.com doświadczyły ogromnego wzrostu w ciągu ostatnich lat i dzielą pasję oraz zaangażowanie w globalny rozwój, napędzany przez ich zobowiązanie do ciągłego wprowadzania innowacji i umieszczania fanów w centrum ich wysiłków.

Partnerstwo z Sevilla FC potwierdza zaangażowanie Socios.com w Hiszpanii, gdzie jest już oficjalnym partnerem LaLiga i pięciu klubów LaLiga Santander, gdzie niedawno otwarto siedzibę, z której firma będzie zarządzać wszystkimi swoimi europejskimi działaniami marketingowymi i aktywacyjnymi.

Aplikacja mobilna Socios.com, uruchomiona przez wiodącego dostawcę blockchain Chiliz w 2019 roku, jest dostępna dla systemów iOS oraz Android i obecnie gości rosnącą społeczność 1,3 miliona użytkowników w 167 różnych krajach. Firma ma już swoje siedziby w Buenos Aires, Stambule, Londynie, Madrycie, São Paulo oraz Seulu, a wkrótce zamierza także uruchomić swoje pierwsze biura we Włoszech i USA.

W 2021 roku Socios.com odnotował 500-procentowy wzrost liczby partnerów i klubów, a w 2022 roku zamierza kontynuować wprowadzanie milionów nowych fanów w korzyści płynące z Fan Tokenów, zaś nowe partnerstwa, innowacje, funkcje i nagrody będą dodawane do aplikacji Socios.com przez cały rok.Source link

If this article, video or photo intrigues any copyright, please indicate it to the author’s email or in the comment box.

What do you think?

26 NFT Points
Upvote Downvote

Written by NFT REVIEW MARKET

I am the curator of the NFT Review Market News. If the document or content infringes any copyright, please point it out in comments and it will be promptly removed. To all the articles we include the link of the Resource that appears as Source Link If this article, video or photo intrigues any copyright, please indicate it to the author's email or in the comment box.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

NFT REVIEW NEWS Ethernity Raises $20 Million to Build out its Ecosystem

NFT REVIEW METAVERSE DeFi Land Seed NFT Mint: How, When, and Why?